1. liga dorostenců 2019/2020, 16. kolo, ne 26.1.2020, SH Širůch Staré Město
PANTEŘI
7:15
2:6, 2:4, 3:5

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 7:15

branky: 5. Petr Martynek, 11. Štěpán Graf, 29. Tomáš Prus, 29. Jan Warcholek, 40. Štěpán Graf, 41. Tomáš Prus, 42. Matěj Mlotek - 1. Milan Sousedík, 3. Milan Sousedík, 8. Milan Sousedík, 11. Josef Štourač, 12. Viktor Kašík, 14. Šimon Hanák, 20. Pavel Chmelář, 22. Milan Sousedík, 23. Milan Sousedík, 25. Josef Štourač, 37. Petr Kopecký, 38. Nikolas Šilhák, 40. Milan Sousedík, 45. Milan Sousedík, 45. Pavel Chmelář; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Pavel Chovanec ?; po třetinách: 2:6, 2:4, 3:5;

Havířov: Starzyk - Warcholek, Martynek, Haničák, Vrána, Baláž - Škůrek, Prus, řezáč, Vojkůvka, Graf, Mlotek
PANTEŘI: Chovanec - Kopecký, Štourač J., Sousedík, Kahoun, Žůrek, Švancer, Šilhák, Kašík, Brázdil, Procházka, Mrňka, Hanák, Řezáč, Výsmek, Štourač A., Lejček, Chmelář

Do utkání proti Havířovu předvedli Panteři famózní vstup, kdy po dvou brankách ve třech minutách vedli. Havířovští hráči sice dokázali snížit, ale dorostenci si díky obrovské aktivitě vytvářeli jednu příležitost za druhou. Do druhé třetiny vstupovali s vedením 6:2 a vedení se Panterům dařilo postupně zvyšovat. I když na konci třetí třetiny přišel menší herní výpadek, Otrokovice přesto dokázaly po skvělém výkonu zvítězit 15:7. Na vítězství se velkou měrou podílel mimo jiné Milan Sousedík, který v utkání zaznamenal 7 branek a v celkovém pořadí střelců mu patří s 36 góly druhé místo v divizi E první dorostenecké ligy.

Nyní se již Panteři mohou těšit na předkolo play-off, které začne za dva týdny.